Chci vrátit do oběhu krásné oblečení, které nenosím. Využiji možnost darovat Zásilkovnou ZDARMA své přebytky - pro české neziskovky a naší planetu.

Chci podpořit Nadaci Moment tím, co mi doma přebývá

Nadace Moment je sítí nadačních second handů, ve kterých vrací do oběhu předměty a oblečení z českých domácností. Přispívá k lokální cirkulaci použitého zboží v ČR. Celý svůj zisk daruje českým neziskovkám. Už 12 let. Daruj Nadaci Moment věci, které Ti už neslouží. Jsou stále funkční? A někdo další by z nich mohl mít užitek a radost? Pošli je do Momentu. Nadace Moment je ve svých nadačních secondhandech prodá. Prodloužíš tak životní cyklus konkrétní věci, uděláš radost novému majiteli, ale i finančně přispěješ nevládním organizacím. Výtěžek z prodeje je posílán na konta několika českých neziskovek.

Daruj: Věci v pěkném, čistém a funkčním stavu - hračky, stolní hry, knihy, kabelky, bižuterii, bytový textil a dekorace, sportovní vybavení, oblečení. Posílej odkudkoliv ZDARMA Zásilkovnou. DĚKUJEME! Přidej si tento produkt zdarma k objednávce. Dorazí Ti etiketa s kódem pro bezplatné odeslání prostřednictvím Zásilkovny.

Více infotmací o činnosti Nadace Moment najdeš na www.nadaceMOMENT.cz

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
0 Kč 0 Kč bez DPH

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu