Doprava a platba

Jak zboží doletí k Tobě?

Zásilkovna- výdejní místo 89 Kč
Zásilkovna domů- doručení na adresu kurýrem 109 Kč
Česká pošta 120 Kč
Osobní odběr Přelouč, Pardubice 0 Kč
U objednávek nad 2 500 Kč poštovné neplatíš

Jak můžeš zaplatit?

Platební kartou pomocí platební brány ComGate Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáš číslo karty datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdeš v podpisovém proužku na zadní straně karty Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budeš nejspíš požádán o zadání číselnéh kódu, který obdržíš SMSkou od své banky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Bankovním převodem Klasickým bankovním převodem na náš účet: 2601755125/2010
Pro zahraniční platby- IBAN: CZ6020100000002601755125, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Jako VS nezapomeň použít číslo objednávky.

Hotově nebo kartou Při osobním odběru, který si předem domluvíš můžeš zaplatit hotově nebo kartou pomocí SumUp terminálu.

Dobírkou Pokud zvolíš možnost platby dobírkou, připočte se k objednávce 60 Kč za zpracování dobírky.
U objednávek nad 2500 Kč se dobírka neplatí. Dobírka je možná pouze u Zásilkovny.

Vrácení a výměna zboží

I když jsou naše velikostí víceméně univerzální, je nám jasné, že ne vždy zakoupené zboží padne jako ulité. Veškeré zboží můžeš vyměnit/ vrátit nenošené, nepoškozené, pěkně složené a zabalené do 14 ti dní od jeho obdržení. Do balíčku nezapomeň vložit prosím buď vyplněný formulář na vrácení, který najdeš v obchodních podmínkách( ten by byl dobry aby se sem dal vložit) nebo stačí napsat na papír číslo objednávky, své jméno, co požaduješ a případně číslo účtu, pokud chceš vrátit peníze. Balíček pošli bez dobírky na adresu:

Zuzana Kaplanová
Emhandmade s.r.o.
Pražská 1429, Přelouč 535 01

Po obdržení tvého balíčku tě budeme kontaktovat a výměnu či vrácení peněz provedeme v co nejbližším termínu, max. do 14 ti dní. V případě dotazů nás neváhej kontaktovat na emailu info@emfashion.cz nebo tel 777 040 479.

 

Reklamace

Na veškeré zboží zakoupené na našem e-shopu se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Reklamace jsou řešeny dle platné novely Obchodního zákoníku ČR. Reklamované zboží zabal do balíku, přilož vytisknutou fakturu (najdeš v e-mailu) a stručný popis vady výrobku. Nezapomeň uvést svoje aktuální kontaktní údaje. e-mail, telefonní číslo. Balíček pošli bez dobírky na adresu:

Zuzana Kaplanová
Emhandmade s.r.o.
Pražská 1429, Přelouč 535 01

 

Po obdržení reklamace tě budeme v zákonné lhůtě (maximálně do 30 dnů) informovat e-mailem nebo telefonicky o posouzení reklamace s návrhem jejího řešení. V případě posouzení reklamace jako oprávněné bude zboží:
Opraveno a zasláno zpět (v případě odstranitelných vad nezpůsobených uživatelem nebo nesprávným užíváním) Vyměněno za nové, nebo vráceny peníze (v případě neodstranitelných vad nebo výrobních vad nezpůsobených uživatelem) Vyměněno za nové, nebo vráceny peníze V případě posouzení reklamace jako neoprávněné bude zboží zasláno zpět kupujícímu s vyrozuměním o zamítnutí reklamace a jeho odůvodněním. V případě nesouhlasu kupujícíhose zamítnutím reklamace se řeší případy dle platných zákonů ČR.

Zpět do obchodu