O NÁS

 

o nás a naší fešn

Kdo jsme?

Jsme EM (dlouhovlasá) a Zazu (krátkovlasá). Dohromady tvoříme českou módní značku EM everyday fashion. Módu milujeme, ale taky máme rády pohodlí. Chceme, aby se naše věci nosily lehce a kdykoli. Potrpíme si především na kvalitu a pohodlí. Radost se kterou pracujeme, se v našem oblečení odráží. Hlavní je, aby ses v našich věcech cítil/a dobře. Nechceme, aby šaty jen tak visely na ramínku a krmily moly. Proto si dáváme zvlášť záležet, aby naše věci padly skvěle v podstatě každému a nejen modelkám, co to ani nemusí řešit. Ostatně máme děti a jsme v “nejlepším” věku, tak o tom víme svý.

Naše začátky

Všechno začalo přibližně před deseti lety, když EM zkusila prodávat na Fleru úpletové náhrdelníky. Všechno šlo dobře, ale něco tomu chybělo. Situaci vyřešilo druhé těhotenství. EM stejně potřebovala něco do čeho by se vešla, a tak začala šít první šaty.
Zazu je kamarádka EM od dětství s úplně stejným vkusem. To, že nakonec vstoupila do EM vyplynulo tak nějak samo. Korporátní křeslo vyměnila za možnost budovat lokální značku. EM se teď může víc soustředit na navrhování, protože Zazu skvěle doplňuje její kreativní chaos svým klidem, řádem a tabulkami. No prostě příběh jak z pohádky no.

Jak pracujeme?

Naše oblečení je často volnějšího střihu, ostatně čím míň švů, tím víc móda, že jo. Materiál, ze kterého šijeme si zamiluješ stejně jako my. Je měkký, málo mačkavý a velmi příjemný na těle. No a díky tomu naše věci padnou vlastně každýmu. Nemusíš držet dietu, abys si mohla oblíknout naše šaty. Nemusíš mít míry 90/60/90, aby ti to seklo.

Šijeme v Čechách

A ještě jedna hodně důležitá věc. Všechno šijeme ručně v Čechách s našima švadlenama. Není to žádnej detail, naše švadleny jsou špičkový a bez nich by to prostě nešlo. Díky tomu můžeme mít pod kontrolou kvalitu a nemusíme dělat kompromisy. Jsme skvělý tým. Jsme jako rodina.

 

 

Spolupracujeme

Tvorba Store

Veverkova 28, Praha-Bubeneč 

Pink butik

Růžová 297, Liberec

Ostrov dobré nálady

Pařížská 996, Ústí nad Labem a Černohorská 84, Jánské Lázně

Be Happy Litomyšl

Smetanovo náměstí 28, Litomyšl

Red brick design shop

Vavrečkova, Zlín

Srdcofka

Ruská 80, Chomutov

Ty Identity Ostrava

Poštovní 39,  Moravská Ostrava

Restart Brno

Veveří 10,  Brno

Beorigo

Na Maiselova 5, 110 00 Praha - Josefof

Česká paráda

Staroměstské nám. 13/35,  Mladá Boleslav

 

 

Chceš, abychom ti dělali společnost ve tvém obchodě a dělali tě šťastnou/ným, ozvi se nám na: obchod@emfashion.cz a do předmětu uveď "velkoobchod".

 

Kontakty

Zuzana Kaplanová (Zazu)
Organizace & úsměvy

+420 777 040 479
obchod@emfashion.cz

 

Martina Pleskotová (EM)
Kreativita & nadšení

+420 773 592 431
info@emfashion.cz

 

Emhandmade s.r.o.
Pražská 1429
53501 Přelouč
IČO: 08872911
DIČ: CZ08872911

 

 

Po předchozí domluvě možnost osobního odběru v Přelouči a v Pardubicích.

 

Zpět do obchodu