Novinky

Jak být na Vánoce šik.....

Vánočky se blíží nezadržitelným tempem. Zapni těšení...

EM klub

Spešl výhody našeho EM klubu. :)

Registruj se, nakup a získej slevy!

Ano, takhle jednoduché to je. Parádní, nemyslíš?  Staneš se součástí EM rodinky a budeš čerpat klubové slevy.

Udělej nákup nad limit 2 500 Kč a získáváš automaticky slevu 2% na každý další nákup. Když ale nakoupíš nad 5 000 Kč, tak ti to přinese stálou slevu 5%. Nákup nad 7 500 Kč odměníme 8% slevičkou.

Pokud nakoupíš EM nákup nad 10 000 Kč, budeš mít slevu 10% už napořád.

To zní skvěle, ne?

ALE POZOR: Sleva se počítá jen z předem zaplacených nákupů. Dobírky nejsme z kapacitních důvodů schopni evidovat ve věrnostním systému. Děkujeme za pochopení.

 

FB cover (46)

 

V květnu tohoto roku jsme spustili narozeninové a svátkové dárečky v podobě slevy na tvůj příští nákup. Stačí jen zadat slevový kód do kolonky „Vložit slevový kód“ v sekci v nákupní košík.

Pokud slavíš svátek, můžeš se těšit na 15-ti % jednorázovou slevu na celý nákup. Přistane ti do tvé emailové schránky v 7 hod ráno v den tvých jmenin. Vyber si cokoliv z EM kousků. Na uplatnění máš týden. 

Slavíš narozeniny? Tak to pro máme ještě větší překvapení 20-ti % slevu na nákup. Opět ti email přiletí v 7 ráno do tvé schránky. Slevový kód můžeš využít do týdne.

Na stejném principu je postavené i přihlášení k newsletteru. Tam ti na začátek přifrčí sleva 10% na první nákup. Můžeš ji uplatnit v následujícím měsíci. POZOR: Nespamujeme, neposíláme emaily každý den a někdy ani každý týden (pokud tedy nemáme spešl kampaň jako je náš každoroční a velmi oblíbený Adventní kalendář). Nastav si newsletter a vyplň co nejvíc údajů, aby ti už nic neuteklo. 

!!! Slevy neplatí v případě speciálních akcí, předprodejů a slev !!!

Zdraví tě EM a ZAZU. :)

 holky

 

Pokud ti kód nefunguje, jsme také jenom lidi, neváhej se přihlásit o slevu na naší e-mail adrese: info@emfashion.cz. Vše ihned napravíme. :) 

Tvoje EMky.

 

 

Vrstvení, aneb co na podzim :)

Venku už začíná být po ránu celkem kosa a ty každé ráno přemýšlíš, jak doladit outfit? Pomůžeme ti.

Na dveře nám začíná pomalu, ale jistě klepat podzim. Ráno je ti určitě zima. Odpoledne zase nevíš kam ty věci narvat, protože se oteplí... Peklo, že?! My ženy si ale umíme poradit a babí léto milujeme. Mrkni na naše tipy:

Máme tu první boží kombo. Sladění stylových kalhot STONES se sofistikovanými prošitými puky a k tomu huňatá teplá mikča ROYKSOPP v petrolejové barvě. Pro stopro zajištěný komfort to doplň volnější džískou a super outfit je na světě. Co ty na to? Můžeš si vybrat i jinou barevnou kombinaci. Za nás tahle vyhrává.

marťa_na_zidli

 

Se sexy šaty ENYA s hlubokým výstřihem v myší šedé barvě uděláš velikou parádu. Když jsi zimomřivá, doplň je slušivým roláčkem ROLLING a budeš okouzlující. Můžeš si jej pořídit v černé barvě, nebo klidně vybrat světlejší variantu. 

 

zazu

 

Skvělou kombinaci vytvoříš šedým trikem LOU se sněhově bílou košilí YOKO. Jaké vybrat kalhoty? Univerzální černé STONES jsou nejlepší. Na další produktivní den tě naladí i STONES ve slonové kosti naopak s černou košilí YOKO a pudrové tričko LOU. Jak se říká, šaty dělají člověka. Hodí se téměř na každou příležitost.

 

Bez názvu_4   Bez názvu_9

 

Představujeme také několik vrstvených modelů. Luxusní petrolejové šaty ALANIS s černým páskem a roláčkem ROLLING jsou ideální pro romantickou podzimní procházku nebo i do práce. Můžeme ti nabídnout také variantu s černými šaty ALANIS a rolákem ROLLING v barvě mocca. Vypadají skvěle i v kombinaci s trikem LOU. Co myslíš? Co ti bude slušet nejvíce?

 

Bez názvu_3   Bez názvu_6   Bez názvu_5

 

Poslední námi navrhovaný outfit. Bílá košile YOKO + triko LOU + černé kalhoty STONES, vše doplněné o sako BONO. S tímto outfitem tě zima  opravdu nezaskočí. EM to moc sluší a bude i tobě.

 

Bez názvu_7

 

Tak co ty na to? I na podzim se dá kouzlit. Jukni a určitě najdeš inspiraci na neokoukané a pohodlné oblečení, které na sebe při chladnějších dnech hodíš. 

Tvoje EMky

3 položek celkem
Zpět do obchodu