Vrstvení, aneb co na podzim :)

Venku už začíná být po ránu celkem kosa a ty každé ráno přemýšlíš, jak doladit outfit? Pomůžeme ti.

Na dveře nám začíná pomalu, ale jistě klepat podzim. Ráno je ti určitě zima. Odpoledne zase nevíš kam ty věci narvat, protože se oteplí... Peklo, že?! My ženy si ale umíme poradit a babí léto milujeme. Mrkni na naše tipy:

Máme tu první boží kombo. Sladění stylových kalhot STONES se sofistikovanými prošitými puky a k tomu huňatá teplá mikča ROYKSOPP v petrolejové barvě. Pro stopro zajištěný komfort to doplň volnější džískou a super outfit je na světě. Co ty na to? Můžeš si vybrat i jinou barevnou kombinaci. Za nás tahle vyhrává.

marťa_na_zidli

 

Se sexy šaty ENYA s hlubokým výstřihem v myší šedé barvě uděláš velikou parádu. Když jsi zimomřivá, doplň je slušivým roláčkem ROLLING a budeš okouzlující. Můžeš si jej pořídit v černé barvě, nebo klidně vybrat světlejší variantu. 

 

zazu

 

Skvělou kombinaci vytvoříš šedým trikem LOU se sněhově bílou košilí YOKO. Jaké vybrat kalhoty? Univerzální černé STONES jsou nejlepší. Na další produktivní den tě naladí i STONES ve slonové kosti naopak s černou košilí YOKO a pudrové tričko LOU. Jak se říká, šaty dělají člověka. Hodí se téměř na každou příležitost.

 

Bez názvu_4   Bez názvu_9

 

Představujeme také několik vrstvených modelů. Luxusní petrolejové šaty ALANIS s černým páskem a roláčkem ROLLING jsou ideální pro romantickou podzimní procházku nebo i do práce. Můžeme ti nabídnout také variantu s černými šaty ALANIS a rolákem ROLLING v barvě mocca. Vypadají skvěle i v kombinaci s trikem LOU. Co myslíš? Co ti bude slušet nejvíce?

 

Bez názvu_3   Bez názvu_6   Bez názvu_5

 

Poslední námi navrhovaný outfit. Bílá košile YOKO + triko LOU + černé kalhoty STONES, vše doplněné o sako BONO. S tímto outfitem tě zima  opravdu nezaskočí. EM to moc sluší a bude i tobě.

 

Bez názvu_7

 

Tak co ty na to? I na podzim se dá kouzlit. Jukni a určitě najdeš inspiraci na neokoukané a pohodlné oblečení, které na sebe při chladnějších dnech hodíš. 

Tvoje EMky

Zpět do obchodu